Reakcia na: MatejBA #201281:
Mňa hlavne už niekoľko mesiacov zaujíma, že napriek x-násobnému upozorneniu nikto z významných a preslávených projektantov a dopravných inžinierov nie je schopný pochopiť rozdiel medzi dvojitou križovatkovou výhybkou (tzv. angličan, koľajová konštrukcia, umožňujúca na križovaní dvoch koľají prechod medzi nimi v oboch smeroch) a dvojitou koľajovou spojkou (to je to, čo tam v skutočnosti bude).
petoo
Vie mi niekto povedať keď sa nachádza ten automat na Furdekovej 4 ? ? lebo danu lokalitu poznám dosť dobre a široko ďaleko som žiaden automat nevidel (teda jedine že by sa nachadzal vnútri paneláku ktorý sa na tej adrese nachádza ale tak to pochybujem ? ) ak sa nemýlim tak automaty sú tam len na zastávkach a najbližšia je starohajska smer mesto lenže ten automat by mal mať štavu odinkial takže fakt netuším že ktorý by to mohol byť ?
takže tu máme zas dalšiu úžastnu ho... ehm veľa vypovedajúcu tlačovu správu ?