Reakcia na: 810zssk #197372:
Dnes doobeda tam nerobil nikto nič.
No nikde, tak isto pri tej Eurovei by mohla mat odchod minutu po prichode, oproti dnesnemu stavu by sa nic nezmenilo.
napríklad práve spomínanú dúbravku
ale bol by to celkom fájn 6 odľahčí 5, 9/4 v úseku karlovka-trnavské mýto
ale predsa len 2-2-2-2 je fájn alebo 3-1-2-2
to je tiež dobré riešenie
Ignác Igor
Ďalej okolo Nového SND premávajú v pešej dostupnosti teraz už protismerné linky 50 a 95, ďalej linky 70 a 88. Podľa mňa to stačí. Okrem toho, ľuďom je zaťažko prejsť tých pár metrov, ale potom sa presúšajú po Eurovei dve hodiny, a to tiež len pešo.