Reakcia na: skopi #197354:
"zatiaľ bola v premávke len 2x" - to nemôžeš myslieť vážne - bola vonku 2x na L202 a ani raz nedokončila prvé kolo!!! dúfam, že ju odviezli do šrotu, aby nekazila relatívne slušný dojem z tých ďalších troch klbov, ktoré sú tu zapožičané...
vid dnesna nehoda...
Author
Myslim, ze sucasny 2-2-2-2 je pre KV lepsi, avsak pripustam, ze pokial v rannej spicke 6min diera v Dubravke bude brzdit 4ku natolko, ze by ju pravidelne dobiehala uz v KV 5ka.. je potrebne rannu spicku skorigovat.