Reply on: Tedomík #197385:
Ak mi ukazes, kde sa tam budu moct odstavit 2 (ci viac) klbove autobusy bez toho, aby obmedzovali dopravu, tak ti dam za pravdu. Casto som na Safku videl, ako prisli 2 ci 3 spoje po sebe v spicke, prvy odisiel a dalsie 2 cakali na Safku na svoj odchod.
Author
Myslim, ze sucasny 2-2-2-2 je pre KV lepsi, avsak pripustam, ze pokial v rannej spicke 6min diera v Dubravke bude brzdit 4ku natolko, ze by ju pravidelne dobiehala uz v KV 5ka.. je potrebne rannu spicku skorigovat.