Reakcia na: gejza #197029:
Nič nové pod Slnkom. Bratislavské penisoviny vždy vykrádali iné weby, tlačové zdroje a médiá a ako vidíš, hodlajú v tom pokračovať i naďaľej. Novinári dnes obľubujú kombináciu klávea Ctrl+C a Ctrl+P, mnohí z nich sa na iné ani nezmôžu a následne na to sa skrývajú pod značkami, autorskými skratkami, rôznymi pseudonymami, prípadne za "(c) Redakcia".
Južná časť zastávok by sa ho totiž takmer dotýkala.
Mike
Názov ukončenia eletričky "Bosákova" je prebratý z názvu investície "Nosný dopravný systém I. etapa Šafárikovo Námestie - Bosákova." (tak nejako).
Ale keďže sa dnes predmetná zastávka volá Farského je lepšie ponechať názov a nemýliť ľudí (aspoň do doby kým nebude elina postavená).
Samozrejme že vo finále sa tá zastávka môže volať hocijako, kľudne aj "Petržalka - Horná úvrať" ..