All: Nema nahodou niekto zoscanovane aj ine ICK ako tie, co su na webe? Uz by som mal doplnit tu galeriu ICK, len nemam moznost nejake zoscanovat...
:o))Ale aspon vidno ze fandov je dost(a dost fanatickych :->).
)





Nie ze by to teraz tak nebolo, ale je toho aspon menej :))) No neva, zatial zostane diskusia v takejto podobe. Mam dobre spravy: 1. cestovne poriadky vsetkych elektrickovych liniek su na velmi dobrej ceste, 2. konecne idem spat

je to uplne hrozne.. vobec sa tam nevyvetra tak fajne ako volakedy 
COLOR
nieeeeeeeeee ani trosku jankaaaaaaa :-OOO
7602+10 uz ju mohli nastriekat celu, nie len tie poskodene casti, to je tak strasne leskle ze az (:-)