Reakcia na: MatejBA #189489:
Nuz zaver si musi urobit kazdy sam.V kazdom pripade miliardy k dispozicii na prevadzku a rozvoj nie vzdy znamenaju, ze vsetko je bezproblemove a rozhodne nehovoria o kvalite tamojsej dopravy.
Skor tie miliardy lakaju spekulantov a zlodejov ako bolo vidno pri opencard ci teraz pri nasom tendri na trofle.
btw. ako budú riešiť číslo zón 100/101 na "malých" paneloch, koré tuším v krátkych soroch boli na kabíne vodiča? Tam počas platnosti pásiem ukazovávalo iba 1 a 2 a miesto na viac čísel tam tuším nie je...
sveto
Na našej stránke sa uvádza jednotný údaj o max. rýchlosti B732-70 km/h, dokonca kĺbové B741 by mali byť rýchlejšie- 71km/h.
Našiel som iný podrobný zdroj, s ktorým by som sa chcel podeliť, hlavne čo do výkonu i maximálnej dosahovanej rýchlosti rôznych prevedení mestských Karos.
Ak jazdili v Bratislave, určite by si zaslúžili pozornosť aspoň dodatočnou formou spresnenia niektorých údajov, o to viac, že už to prakticky zrejme nikdy nezistíme.
http://www.vitula.webz.cz/karosa/b-732/