Reakcia na: 810zssk #185998:
Kolko percent mas spolubyvajucich v panelaku ktori robia na nedalekych miestach? Kolko % ludi mas pracujucich vo VW? Je pravda, ze je kapanek nespravodlive udelovanie rovnakej ceny pre Cloveka (berme akoby sa jazdilo cez stary most stale MHD) z Farskeho ktori ide 95 na Safarikovo namestie (3min, 1km) aby platil rovnako ako clovek iduci z DNV MHD 2 prestupmi na Safko (25km, 30-40min).......
Ono byvaly rezim pasmovych elektriceniek nebol v tomto smere zly. Dobre zorganizovanie pasiem a cenniku na pasma by vyrazne navysilo mnozstvo ludi. Napr kazda MČ by mala svoje pasmo, centrum mas 00. Elektricenky by si mal celosietove, a aj dvojsietove (tvoje bydliskove pasmo + 00), pricom cena tejto by sla dole aj kludne o 5-10€. 50€ za trojmesacnu iba na oblast dajme tomu Petrzalka+Stare mesto mi pride vyhodnejsie ako teraz celosietovka ktoru niektori bezne pracujuci gastani NIKDY nevyuziju. edna znama napr 20 rokov jazdi na trase Farskeho-Safarikovo namestie. Inou linkou ani neviem ci v zivote sla nez 95 (kedysi snad 52, 88, 78).......Ma zmysel si kupovat elektricneku? Jediny dovod je denne cestovanie a nase predrazene listky (kedysi potrebovala na cestu necele 3 minuty!!!!!!!!!!!!!!) znamenaju, ze je vyhodnejsie ist autom po stary most, a odtial peso............Je to lacnejsie....
JamaVOku
V http://imhd.sk/ba/doc/sk/10004/Sprievodca-nocnou-dopravou.html je pri linke N44 uvedene, ze nevykonava odchody z centra 23:55 a 2:25 a linka N47 nevykonava 0:20 a 2:50, pri ktorej je este uvedene, ze spoje vyckaju na prichod liniek z Hlavnej stanice. Nie je to trochu blbost, kedze linky z hl.st. idu z Hodzka o :33 a N47 o :25? ?
A s tymi nevykonavanymi odchodmi to je teda ako ked v ten cas ani nejazdi?
?