Reply on: fanatikmhd #186000:
Tebe by zrejme vyhovovala asi tarifa z MHD Tábor, tam majú aj CL na 4 minúty.Rozdelenie mesta na viac zón majú v Ostrave a 1 zónových PCL sa predáva minimum, väčšina je trojzónových ktoré sú oproti celosieťovým lacnejšie o celých 20 Kč.
JamaVOku
V http://imhd.sk/ba/doc/sk/10004/Sprievodca-nocnou-dopravou.html je pri linke N44 uvedene, ze nevykonava odchody z centra 23:55 a 2:25 a linka N47 nevykonava 0:20 a 2:50, pri ktorej je este uvedene, ze spoje vyckaju na prichod liniek z Hlavnej stanice. Nie je to trochu blbost, kedze linky z hl.st. idu z Hodzka o :33 a N47 o :25? ?
A s tymi nevykonavanymi odchodmi to je teda ako ked v ten cas ani nejazdi?
?