Reply on: Mike #185976:
To je krásna ukážka idiotizmu... hlavne že predseda dopravnej komisie MČ Lamač bude rozprávať ako babka od radosti plakala keď zaviedli takúto linku. Holt, ale na Slovensku sa všetko riadi politicky a cez kšefty a preto to tu takto vyzerá.
Valec
BTW, čo si myslíš, o koľko by bola lacnejšia električenka pre jednu linku, o dve - tri €? To by už len bolo terno.