Ináč čo nám to chystá DPB za prekvapko na Molecovej, že oproti Tatra banke pri sídle SVP vybudovalo trakčný stĺp kde v živote žiaden nebol? ? Alebo sú to prípravné práce pred veľkou prestavbou kanalizácie na Molecovej ulici? Myslím, že práve tá prestavba by bola aj ideálna možnosť vybudovania prestupného bodu, ale peniaze určite nenájdu ?
Mike
http://imhd.sk/ba/galeria-media/update/6738/slavnostne-otvorenie-novej-linky-130-v-lamaci-3-12-2012.html?#95240-Zastupcovia-Lamaca-privitali-linku-130-v-Lamaci