Je úchvatné, že ešte aj o štvrť na 10 večer dokážu ísť 84 a 99 v závese od Hálovej do Ovsišťa. Efektivita na bode mrazu a roky s tým nikto nič nerobí ?
. Vari nepoznas Pristavny most v špičke ?
Tam sa za dobrej vole nacgalo 2x tolko nez bola kapacita 

Andreas.Papak
...sám som robil výpočty pre ľudí čo chdia autom namiesto MHD, a došiel som k jedinému: mala by sa obnoviť existencia jedno-, dvoj-, prípadne troj-linkových električeniek. Lebo platiť za pár zastávok 26€ mesačne, je VIAC ako ísť autom!!!