Reply on: fanatikmhd #185946:
http://imhd.sk/ba/diskusna-tema/1/Vseobecna-diskusia.html?dfpi=101534#101534Ak si v 19.1.2008 (rozlucka s Ikarusmi) mal 15 rokov, dnes nemozes mat viac ako 19 rokov, co nie je vek dostatocny na dokoncenie inzinierskeho studia na STU, rovnako to nie je vek v ktorom mozes mat udelene vsetky vodicske opravnenia, ako si nedavno tvrdil.
Inymi slovami, klames.
Tam sa za dobrej vole nacgalo 2x tolko nez bola kapacita 
810zssk
Argument ze 21 a 61 nie su vypravovane Petrzalkou nie je akceptovatelny, ved linky sa daju presuvat medzi vozovnami.