Reply on: fanatikmhd #185946:
http://imhd.sk/ba/diskusna-tema/1/Vseobecna-diskusia.html?dfpi=101534#101534Ak si v 19.1.2008 (rozlucka s Ikarusmi) mal 15 rokov, dnes nemozes mat viac ako 19 rokov, co nie je vek dostatocny na dokoncenie inzinierskeho studia na STU, rovnako to nie je vek v ktorom mozes mat udelene vsetky vodicske opravnenia, ako si nedavno tvrdil.
Inymi slovami, klames.
Tam sa za dobrej vole nacgalo 2x tolko nez bola kapacita 
Ámos
ja MHD nejazdim, takze zaujatost absolutne ziadna, byvam a robim v centre.