Reakcia na: ivanbuto #185781:
Prečo nakláňať/naťahovať? možno u 15TrM/25Tr napravo = naťahovať. Aj u ik 435 boli tie tlačidlá pre väčšinu vodičov "ďaleko" - preto si to prerábali a monotovali zboku palubovky, aby to mali "po ruke". Ale pri solarise, citelise, sore, tedome... ide nastavovať palubovka.. a tam vodiči s priemernou výškou, o tých vyšších ani nehovoriac, si to vedeli prispôsobiť tak že sa kľudne mohli opierať dozadu a tlačidlá dverí dočiahli bez problémov aj keď boli pohodlne opretí na sedadle a operadlo mali nahnuté dozadu...
Ale to len pikoska z premavky. Pisem na maila, rad by som vedel kde mame v sieti taketo trhliny
Peon
Tam to od štátnej hranice po zastávku "Einsteinova" to nie je na kilometre narovnako po diaľnici a po starej ceste? A dôvod, prečo niektorí idú po diaľnici, nie je náhodou nebezpečné odbočenie na Rusovskú cestu, kde asi nie je dobrý rozhľad a hlavne vodičom áut sa nechce dať prednosť autobusu odbočujúceu tam?