Reply on: Mike #185771:
Nemyslím, že to je subjektívny dojem. Pri tlačidlách napravo sa vodič zakaždým musí nakláňať dopredu a zase zakláňať ako debil, nehovoriac o nepríjemnom účinku na chrbticu. Pri nových vozoch to môže byť aj napravo, pokiaľ budú minikabínky a bude to na dosah ruky... inak naľavo.
Peon
Tam to od štátnej hranice po zastávku "Einsteinova" to nie je na kilometre narovnako po diaľnici a po starej ceste? A dôvod, prečo niektorí idú po diaľnici, nie je náhodou nebezpečné odbočenie na Rusovskú cestu, kde asi nie je dobrý rozhľad a hlavne vodičom áut sa nechce dať prednosť autobusu odbočujúceu tam?