Ja mám pocit, že sa v tomto meste dejú zázraky. Po rýchlej oprave poškodených stĺpov VO som zažil ďalší šok. ? Včera okolo 9:40 si to VW Golf namieril rovno na semafor pri River parku a ohol daný semafor. Auto odťahovala odťahovka ministerstva vnútra (žeby služobné vozidlo? ? ) a hneď na mieste provizórne opravili semafor. Dnes ráno bol ešte pokrivený a keď som sa vracal späť o jedenástej už stál kompletne nový. Čo sa to začalo diať, že je mesto tak bleskurýchle posledný mesiac? ?

810zssk
Inak nocak do Stupavy po dvoch mesiacoch konci... velmi sa necudujem pri tej neprilis atraktivnej ponuke...
Borinka bude mat zasadne zlepsenu dopravu, kedze sa rusia zachadzky spojov do Marianky; Marianka bude mat samostatne spoje v celkom fajn intervale (teda... aplikuje sa ZSSK takt teda takt, ktory je pravidelne porusovany, ale priblizne sedi). Som zvedavy ci si Marianka pri takejto obsluhe bude dalej objednavat DPB, lebo SL ho celkom fajn nahradi, snad az na to, ze DPB mal lepsiu polohu posledneho spoja (co by sa dalo riesit tak ze do Marianky by jazdil iba posledny spoj L37 v piatok a sobotu; pripadne by tam jazdil cez vikendy nocak).