Kedy stihli namalovat na Spitalskej vodorovne dopr. znacenie pre cyklistov ? ?
Na Racianskej nam vraj vyrasta velka Billa v zburanom mlyne ... ktovie ako to tam bude riesene...je to tam dost frekventovane uz teraz... ?
Na Racianskej nam vraj vyrasta velka Billa v zburanom mlyne ... ktovie ako to tam bude riesene...je to tam dost frekventovane uz teraz... ?
810zssk
http://i50.tinypic.com/2h6y9td.png
Velka vdaka kazdemu kto sa o to pricinil ?