Reakcia na: 810zssk #185766:
Ja viem, že je to hlúpa otázka, ale nebolo by dobré, aby mal vodič vlastné dvere? Už som parkrát takým autobusom išiel, hoci bol zájazdový. Vodič mal proste svoje dvere so svojou kabínou a vystupoval na strane vodiča.
VLK