Reakcia na: Joyki #185744:
Ježiš, ospravedlňujem sa, pozrel som cp platné do 8.12. ? Tak teda do Malaciek skoro každých 10 min bus alebo vlak. Pezinok+Senec - ? IDS zas len o rok, či čo? Alebo mimoriadna zmena v lete, na jeseň? Vraj v týchto smeroch IDS v lete alebo na jeseň 2013... na regionálnych absolútne žiadne zmeny, do BA nejaké minútky hore-dole, neodmysliteľne žiadne nadväznosti a samozrejme nezmyslené zhlukovanie spojov (medzi 6:00-7:00 každých 10-15 min, inak len interval (30)-60 min)
Mikimaus
Na Racianskej nam vraj vyrasta velka Billa v zburanom mlyne ... ktovie ako to tam bude riesene...je to tam dost frekventovane uz teraz... ?