Reakcia na: Andreas.Papak #185505:
však on to myslel zo srandy (asi ? ) len či by ti s tých busov niečo po nájazde dielenských rabujúcich náhradné diely do pojazdných busov zostalo ? v takomto stave opustila juraják 1007 : http://goo.gl/maps/Rjpkm
možno by bolo zaujímavé zistiť na ktoré vrakovisko ich vozia a spýtať sa tam

Mike
Čiže keďže CP by podľa mňa mal slúžiť cestujúcim a nie licenčným orgánom tak poznámka by znela: ide po zastávku ZB, Trstínska a ďalej ako linka č. 37 (lic.č. 104 401)