Reakcia na: 810zssk #185494:
No to je zaujímavé, potom by sa asi nemohlo na neprestupný lístok cestovať ani z Vysokej na Račianske mýto (linkou 8+3) alebo kombináciou 209+211. Ale kontrolujú vôbec revízori na 15-min lístkoch, či sedí číslo na lístku s číslom vozu?
810zssk
Skratka - su to vzdy dva spoje a tak maju byt oznacovane, hoci DPB sa hra na jeden. Ak chcu aby to bol jeden, nech si daju vydat primestsku licenciu na celu trasu.