Môžem sa opýtať, ako je to momentálne s vyradenými vozidlami? (myslím, že sa cpú do Juráka)
Vedel by mi niekto (prípadne aj kamošovi) vybaviť vstup do vozovne+právo brať si z nich nejaké súčiastky a drobnosti? Ďakujem pekne.
Vedel by mi niekto (prípadne aj kamošovi) vybaviť vstup do vozovne+právo brať si z nich nejaké súčiastky a drobnosti? Ďakujem pekne.
Ámos
Ale na cestu dole by sa mohlo urobit aspon toto http://previous.presstv.ir/photo/20110813/gilyaneh20110813163305077.jpg