a čo že košice budú EU Hlavné mesto kultúry ako každý normálny človek povie že senzácia trvá tri dni... ?
http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/regiony/bratislava-dopravny-podnik-nakupi-elektricky-a-trolejbusy.html
viem iba že tam bola tá slobodáreň (ubytovňa)
Ámos
Ano SOR je take vozidlo ake sa do Bratislavy hodi! Do lowcost mesta, kde nic nefunguje taketo vozy uplne stacia. Tiez si stale myslim, ze miesto 40 MBCC malo byt radsej 60 SOR18NB.
Ostatne tu vobec nejde o technicke vlastnosti vozidla, lebo navyber by bola aj tak len SKODA a ci SOR alebo Solaris je cisto soutosovska zalezitost. Skrz nahradne diely je logicka dodavka SORov.
Ano myslim si, ze kapacita 17,5 metrovej 15Trky je rovnaka ako kapacita 18,7 metroveho Soru.