Reply on: KAMIL65 #185196:
to ze nas vsetci ohovaraju ma nezaujima. Polka republiky kradne, to neznamena, ze budem aj ja.Aky mam ja podiel na stave Bratislavy? Ziaden! No ja sa nad nikoho nepovysujem.
A nemusime to chapat. Neziadaj toleranciu, ak ju sam nevies davat.
A je jedno odkial clovek je, kvoli ktoremu ta vyhodili z roboty. Urcite ta nevyhodili preto, ze ty si Bratislavcan a on Kosican. Dovody boli urcite ine. To je proste kolobeh zivota, tiez ked si najdes nove miesto, tak zrejme ineho kvoli tomu prepustia. No zozierat, sa tym nebudes...
Ámos
Ano SOR je take vozidlo ake sa do Bratislavy hodi! Do lowcost mesta, kde nic nefunguje taketo vozy uplne stacia. Tiez si stale myslim, ze miesto 40 MBCC malo byt radsej 60 SOR18NB.
Ostatne tu vobec nejde o technicke vlastnosti vozidla, lebo navyber by bola aj tak len SKODA a ci SOR alebo Solaris je cisto soutosovska zalezitost. Skrz nahradne diely je logicka dodavka SORov.
Ano myslim si, ze kapacita 17,5 metrovej 15Trky je rovnaka ako kapacita 18,7 metroveho Soru.