Hej hej, Bratislava nám môže závidieť že budeme "Európske hlavné mesto kultúry". Košice budú také kultúrne, že aj každý cigán sa bude v hrobe obracať.
http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/regiony/bratislava-dopravny-podnik-nakupi-elektricky-a-trolejbusy.html
viem iba že tam bola tá slobodáreň (ubytovňa)
nechapem naco tam stavali budu
Mike
Keď som tým išiel ja v tom 1998mom tak z Lopeníckej išli tušim 3-4 ľudia.