Reakcia na: jkt #184924:
to si dopadol ešte dopre... keď som toto nahlasoval tiež na L61 - vodič sa robil, že ma nepočuje ...takto sú terorizovaní platiaci cestujúcia ničené nové busy!!!!!!!!! DPB si neváži platiacich cestujúcich....HAJZLI
810zssk
§ 16
Práva a povinnosti dopravcu a cestujúcich
(1) Dopravca je povinný
(...)
d) ZVYŠOVAŤ KOMFORT CESTOVANIA a poskytovať doplnkové služby pre cestujúcich v dráhových vozidlách, na staniciach a na zastávkach
? ? ?