Reakcia na: Tedomík #184891:
Ak budú všetky bus zastávky na znamenie, potom chcem vidieť ako presne budú busy a trollbusy chodiť. Keď zastaví na všetkých, bude meškať, keď na žiadnej, tak... Toto je podľa mňa pre Bratislavu zlý nápad... S Krčacami naprosto súhlasím. A, tak informatívne po koľkých dňoch ti odpovedali? Dík.

Mike
Obávam sa že títo ľudia, čo tam pracujú, by si to vyložili tak, že môžu byť hrdí na to, a všetci ich majú obdivovať aj za to málo, čo robia (čiže pečiatkovanie knihy zadané do opravy oprava vykonaná, prípadne z 6 napísaných závad náhodným výberom opravenie jednej). ?