Mozno to tu uz bolo diskutovane - nesledujem to tu - tak sa spytam 2 veci:
1) preco linka 3-8 chodi tak nezmyslene cez mesto ako chodi? Preco nemoze ist z Race rovno cez Obchodnu a stocit sa dolu a po Spitalskej rovno na Trnavske a do Ruzinova? Bolo by to omnoho logickejsie. Navyse podla mna by stacilo, keby to bolo jedno cislo linky.
2) Co DPB sleduje tymi stitkami, ze cierny pasazier cestuje za vase? Akoze co ma cestujuci s tym spolocne? Ci je to nabadanie, aby ked sa objavi cierny, tak cestujuci ho zapichli nozom? Nechapem celkom tej kampani.
No dobre, ja som to nemyslel, akoze by som sa vozil medzi Hl.st. a Petrzalkou vlakom, ked spominam rychle spojenie... bolo to myslene ako rychle spojenie medzi Petrzalkou a UNS, resp. medzi Hlst. a Novym mestom.
Keby sa uz konecne kompetentni chceli zobudit a zacat realizovat nove zel. zastavky v meste, mozno by bola pouzitelna aj vlakova doprava.
/DNV-sidlisko/ Dubravka/ Kramare-Hrobonova/ Cintorin Ruzinov / Ruzinov-Suhvezdna/ Ekonomicka univerzita/ Jarovce atp...
No myslím si, že z HLST do Petržalky je to rýchlejšie 93-kou ako vlakom, ale čo už, keď chodili málo vyťažené. Mne by sa zo šoto hladiska páčil spoj Vajnory - Východné - Predmestie - N. Mesto - ÚNS - Petržalka - Rusovce (- Rajka). ?
Ved iste, ale chyba aj (rychle) spojenie medzi Hl.st. - NM - UNS a Petrzalkou, ktore zeleznice uspesne zrusili. A to ani radsej nespominam chybajuce zel. spojenie medzi Petrz. - Rusovcami a Rajkou...
Od zajtra do odvolania pojdu vlaky medzi Bratislavou a Budapestou odklonom cez Rajku, takze kto chcete vyuzite moznost sa previest - aj ked asi budete musiet ist az do Budapesti.
V useku Bratislava-Sturovo jazdia namiesto EC pushpully, nevedno ci treba EC priplatok ?
No ak to má byť podmorský svet, tak sa asi čaká na dobrý lejak nech dobre vytopí celý podchod a potom tam už tú vodu budú iba održiavať, prípadne dolejú aj viac... ?
To preco pri PKO riadia obchadzkovu premavku vratane IGK , 2 ks dispecerov? Zabaci len stali v tieni a asi sa bavili o vikende ? To bolo na ziadost DPB..alebo ? ?
Vie niekto viac k pripravovanému projektu "Podmorský svet - výtvarná revitalizácia podchodu na zastávke MHD "Borská" v MČ Karlova Ves"? Predpokladám, že sa vymaľuje podchod s motívom podmorského svetu? ?
Po tom ako sa mi "úspešne" podarilo zariadiť označenie zastávok na Dlhých dieloch (doteraz žiadne) a vymenili len označník na Molecovej a čuduj sa svete zase tam chýba terčík, že tam zastavuje linka N33 ? ☠ tak som sa rozhodol informovať prečo už viac ako rok nefunguje ten displej na Molecovej. A odpoveď? Podľa stanoviska DPB o probléme vedie a riešia ho. Ževraj ma SW poruchu a musí ju vyriešiť dodávateľ. Takže už rok sa to snažia opraviť? ? Teraz či je neschopný DPB alebo dodávateľ? ?
Inak keď už sa tu rozoberá stránka whattocook.eu, celkom ma zaskočilo vidieť tam kopec mojich fotiek z Nórska, navyše z chybnými popiskami. Niežeby ma to nejako trápilo, všetky boli aj tak už predtým verejne vyvesené na K-reporte aj na Rajčeti, ale povedal by som že patrí k základnej slušnosti sa aspoň opýtať autora či s tým súhlasí...
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
44
1) preco linka 3-8 chodi tak nezmyslene cez mesto ako chodi? Preco nemoze ist z Race rovno cez Obchodnu a stocit sa dolu a po Spitalskej rovno na Trnavske a do Ruzinova? Bolo by to omnoho logickejsie. Navyse podla mna by stacilo, keby to bolo jedno cislo linky.
2) Co DPB sleduje tymi stitkami, ze cierny pasazier cestuje za vase? Akoze co ma cestujuci s tym spolocne? Ci je to nabadanie, aby ked sa objavi cierny, tak cestujuci ho zapichli nozom? Nechapem celkom tej kampani.
Ja by som mal zatál iba tolko.