Reakcia na: Valec #181319:
Možno nechýbala keď sa tam v 1979 zastavila pravidelná osobná doprava, ale v tom čase neboli počas dopravnej špičky na cestách také zápchy, ako teraz. Za 20 - 25 minút mohol byť vlak zo Stupavy na Hlavnej stanici v BA. Ale to by BSK nesmel dotovať len svojho "vyvoleného" dopravcu Slovak Lines. A čo keď bola administratívne zrušená? Tak sa mala zasa administratívne obnoviť. V zlom technickom stave nebola.
810zssk
Toto je zac co za nezmysel? Tak DPB da k dispozicii atraktivnu plochu a dostane priestor v radiu, ktore ma v Bratislavskom kraji pocuvanost na urovni statistickej nuly.. pani, takto sa nebartruje a to ze mate 95% zlavu to stale nerobi dobrym dealom...