Reply on: roman2 #181302:
OK, tak este jedna kontrolna otazka: Mas nejaky dovod domnievat sa ze v SL sa tlacit nebudu? ? Nehovoriac o tom, ze pri sucasnej organizacii VHD v regione SL nema suplovat MHD, to ma zabezpecit mesto. Ked raz bude BID (bohvie kedy) tak to bude inak.
tak nech nedrístajú hovadiny,že je to jediný spoj ? to je niekomu tak zaťažko prejsť pár stovák metrov na Bratislavskú ulicu?To už sa rovno môžu sťažovať aj obyvatelia Chorvátskeho Grobu,že 630ka ich nerozvezie po celej obci priamo domov lebo je to jediný mestský autobus,ktorý tam premáva ?
Zamestnancami DPB sice nie su, ale su nim nepriamo plateni. Aj SBSkar u nas v robote musi byt slusny, hoci je externy.
810zssk
Toto je zac co za nezmysel? Tak DPB da k dispozicii atraktivnu plochu a dostane priestor v radiu, ktore ma v Bratislavskom kraji pocuvanost na urovni statistickej nuly.. pani, takto sa nebartruje a to ze mate 95% zlavu to stale nerobi dobrym dealom...