Reakcia na: Mike #179701:
Standardne je tam 50. Ked je zima (poladovica) je tam 40, v noci myslim 60.
. 55 tachometrovych robi u mna cca 51 realne, takze preto zaklikavam do tempomatu tych 55.
), takze nech si vyblikuju a trubia kolko chcu, ich problem...
810zssk