Reakcia na: Ike #179707:
Chodim tade casto a potom som uplne slepy asi.. no ved ja sa na to hned zajtra pozriem, lebo mam pocit ze doteraz som tam vzdy videl 50ku (co nie je az tak relevantne kedze cez Apollo sa aj tak vzdy zeniem tych 60
)
810zssk
Na takychto blikajucich a trubiacich treba kaslat... ak ides 55 kmph tak na to mas plne pravo (teda presnejsie nemas, kedze mas ist do 50