Reakcia na: Ike #179707:
Chodim tade casto a potom som uplne slepy asi.. no ved ja sa na to hned zajtra pozriem, lebo mam pocit ze doteraz som tam vzdy videl 50ku (co nie je az tak relevantne kedze cez Apollo sa aj tak vzdy zeniem tych 60
)
Valec