Reakcia na: PVo #179680:
Na Racianskej su uz velmi davno namontovane. Od Racka az do Race.
http://imhd.sk/ba/doc/sk/10589/Nahradna-doprava-bude-oznacena-podobne-ako-elektricky.html?text=
ma niekto podobnu skusenost?
TeBeCe
http://imhd.sk/ba/galeria-media/update/6188/bratislavske-novinky-27-3-2012.html?#86010-Nove-oznacenie-linky-nahradnej-dopravy-do-Karlovej-Vsi-a-Dubravky