http://www.dpb.sk/aktuality-a-tlacove-spravy/otvorenie-trolejbusovej-trate-prazska-hrobonova-0
Takze od 27.3 mame zmeny aj v T-busoch
Takze od 27.3 mame zmeny aj v T-busoch
Aspoň majú bulvárne média o čom písať a právnici nad čím vyjadrovať svoje rôzne právne názory
http://www.topky.sk/cl/100278/1304142/Statne-zeleznice-sa-ocitli-na-kurioznom-zozname-dlznikov--Homosexualneho-eskort-servisu-

Mike
V opačnom smere som zasa včera v sedle viackrát pozoroval grupovanie 2 a 4 v úseku Zátišie - Odbojárov smer mesto, tam sa pár krát stalo že rozidel medzi 2 a 4 bol z 3-5 min. v skutočnosti 2-6, príp. ojedinele aj 1-7. Tam je to ale kapacitne ok, lebo prvá išla prázdna el. a aj do mesta ide na ňu menej ľudí ako na L4, akurát tie reálne doby čakania potom nesedia..