Reakcia na: Mike #179401:
Ja uz som zazil opacny vlacik, ze po 9ke isla hned 8ka.. no ten rozdiel v naplnenosti bol dost velky
Hlavne, že niektoré smetné koše boli meniť chlapi v Avii z DPB... A na Janotovej označník ani nevymenili pritom ten je vyblednutý...
kecho
Re #179386 luky133: zatiaĺ ti nenapadlo napísať mail na adresu z dpb.sk - chýbajúce označníky/terčíky ?;) z mojej skúsenosti, nahlásené chýbajúce veci na označníkoch, sú do 24-36 hodín od poslania mailu opäť nahradené, za čo ich naozaj treba pochváliť ?