Reakcia na: Mike #178872:
No ja som naražal na to ,ze pokial sa nahradza linka X-kou mala by mat minimalne rovnaku dobu premavky ako ta ,ktoru nahradza. Ta 39 ti obsluzi iba Posen. L50 uz nechodi zo Safka. Ja a urcite aj vacsina by isla L1,15 z Kamenneho nam. po Trnavske myto ,kde by som predpokladal ,ze bude umozneny prestup na X14.
To iste a s vacsim poctom vlakov a hustejsim intervalom bude od pondelka do konca marca (cize temer zadara). Ale to sme si tu uz napisali. Ina vec ale je, ze mi povedali, ze do konca maja bude platit akcia cenovej zlavy na vsetky vlaky RJ u nas. A az v juni bude stanovena cca zase cena, aka bola doteraz. ALE - bude mozne si zadara vybavit preukaz na zaklade ktoreho bude mat clovek aj nadalej zlavu 15% na vsetky listky. Cize RJ chvalim. ?

44