Reply on: Mike #178872:
No, tou poslednou elektrickou zas nejazdi uplne malo ludi. Ale je pravda ze o cca 20 min ide nocak.
To iste a s vacsim poctom vlakov a hustejsim intervalom bude od pondelka do konca marca (cize temer zadara). Ale to sme si tu uz napisali. Ina vec ale je, ze mi povedali, ze do konca maja bude platit akcia cenovej zlavy na vsetky vlaky RJ u nas. A az v juni bude stanovena cca zase cena, aka bola doteraz. ALE - bude mozne si zadara vybavit preukaz na zaklade ktoreho bude mat clovek aj nadalej zlavu 15% na vsetky listky. Cize RJ chvalim. ?

(aj teraz stavaju ne?)
44