Reply on: 810zssk #178858:
Hej, ale za rovnaku cenu, nie? (do konca marca). Cize neoplati sa teraz panikarit "ja sa chcem povozit! ja sa chcem povozit!" ked bude dost casu do konca marca za zvyhodnenu cenu.
Je tam aj cp prezentačných jázd, normálny cp, cenník a zvýhodnené cestovné počas prvého mesiaca...
A CP plati ten co je na cp.sk, ano? Lebo RJ ho ma az od 4.3.
Jasne, ze vsetko su Talenty.
PVo
http://www.dpb.sk/files/upload/docs/X14_cestovny_poriadok.pdf