Reakcia na: 810zssk #178728:
Je to od cloveka z DPB.
Elektrickovy nocak je zbytocny, rozbije system a nepomoze nicomu. Navyse je pomalsi. Ak by busy nestihali tak mozu ako posila cez vikend jazdit elektricky, ale zatial to netreba.
Mike