Reakcia na: 810zssk #178529:
Ono to nie je také jednoduché. Treba si naštudovať smernicu o rozvoji železníc spoločenstva, kde sú rôzne prechodné obdobia a rôzne možnosti obmedzenia prístupu na infraštruktúru v osobnej preprave, len teraz nemám čas sa tým zaoberať.
Ike
poznám to tam - chodievam tam bicyklovať, korčulovať, fotiť, takže mi nevrav niečo iné