Reakcia na: neoBB #178394:
Linka ako každá iná, zvyšok textu si vygumuj z hlavy. Ak sa ti nepáčia mamičky s kočíkmi, daj vo VW výpoveď a choď vykonávať aktivačné práce do Pažravej pri Zvolene.
vlaky tam stoja, ale integrovanú dopravu predsa máme len na papieroch
fanatikmhd