Reakcia na: Ike #178445:
Uz som to korigoval, myslel som naklady pre zamestnavatela (o ktorych sa tu bavime). Aj zamestnanci VW poctivo platia cestovne.

a na peši od poslednej zastávky, je to dobrá prechádzka (cez deň som už skúsil, večer by som nechcel).
fanatikmhd