Reply on: Valec #178439:
Vsak som povedal ze DJ netreba nejak zasadne riesit 
Nova Vrakuna pre koho? Pre tych co byvaju v tych domoch. To je normalna obytna oblast a od niektorych bodov su zastavky dost daleko.

a na peši od poslednej zastávky, je to dobrá prechádzka (cez deň som už skúsil, večer by som nechcel).
fanatikmhd