K tomu novému článku. Čo to Andrássy trepe. Predsa do areálu ex ŽST Filiálka je v zmysle zákona o dráhach v zásade zakázaný vstup a nie to vjazd autom. A rovnako tak zo zákona o dráhach možno jednoznačne vyvodiť, že parkovanie na existujúcej električkovej dráhe je samo osebe zakázané.
a na peši od poslednej zastávky, je to dobrá prechádzka (cez deň som už skúsil, večer by som nechcel).
A to maju VW zadara
Petto
Ked moze mat zamestnanec mimoBackar zadara dopravu do hocijakej dediny(myslene jeho bydlisko) mimo BA, tak preco nemoze mat Backar aspon tu 24,25,26 zadara s VW kartou ? Myslis ze ma potom BAckar vyssi plat ako ten z dediny ??? Lebo Backar nema ziadnu dopravu free do prace.