K tomu novému článku. Čo to Andrássy trepe. Predsa do areálu ex ŽST Filiálka je v zmysle zákona o dráhach v zásade zakázaný vstup a nie to vjazd autom. A rovnako tak zo zákona o dráhach možno jednoznačne vyvodiť, že parkovanie na existujúcej električkovej dráhe je samo osebe zakázané.
a na peši od poslednej zastávky, je to dobrá prechádzka (cez deň som už skúsil, večer by som nechcel).
A to maju VW zadara
Valec
Novej Vrakune? A pre koho? Z najvzdialenejšieho domu k zastávke nepresahuje vzdialenosť k zastávke 900 metrov, čo je do 10 min. pešej dostupnosti. Vzhľadom na lokalitu a zástavbu akurát.