Reakcia na: MatejBA #178161:
Tak nech si ho nemajú, ale nie v autobuse. Ostatní spolucestujúci majú právo cestovať MHD bez toho, aby sa mohli cítiť byť čo i len potenciálne ohrození akýmkoľvek zvieraťom BodkaLen pripomínam, že ste to vy psíčkari, ktorí máte pocit, že všetkým treba mnohé okolo psov vysvetliť - hovorím, že netreba. A najmä nie to zľahčovanie akýchkoľvek incidentov - a práve kvôli tomu má mať každý pes bez výnimky vo veľkosti, agresivite, výcviku či v tom čo mal na raňajky - košík A už vážna bodka ?
810zssk
2. Nemas pravdu.