Reakcia na: Valec #177942:
To už je pre pasažiera skutočne par excellance - ani sa asi nedozvieme, že "kto". Aj keby sa ňou zviezol čo i len jeden (platiaci ☺) pasažier mesačne..
záujme.
Ten datum je tam zrejme v takej podobe v akej to v case tvorby predpokladali.
:D) a 207 isla cez Kramare (asi tie 2-3 vozy, ktore zostali na trase
) NECH ZIJE DOPRAVNY DISPECING!!!, ktory vzdy vie co treba robit a pohotovo zareaguje!!!!
810zssk
Akurat je absurdum ze Marianka by musela platit za to aby voz tri krat navyse zastal na zastavke. Jasne to poukazuje na to aky uzasne hlupy system financovania na tych primestskych linkach je.