OFF-TOPIC: Ukážka prekvapujúcej nelogiky! Chatová osada Plánky sa v Lamači nachádza iba opticky (pri ulici "Na barine"). Oficiálne totiž patrí pod mestskú časť Záhorská Bystrica - je tam infotabula.
http://www.sme.sk/c/3543275/chata-ako-vila-hlavne-ze-je-na-byvanie.html
"K chatovým patria Plánky, ktoré sa síce prakticky nachádzajú v Lamači, patria však pod Záhorskú Bystricu."
Nepoznáte nejakú mapu (najlepšie na internete), kde sú prehľadne zobrazené hranice mestských častí - prípadne aj mimobratislavských obcí
http://www.sme.sk/c/3543275/chata-ako-vila-hlavne-ze-je-na-byvanie.html
"K chatovým patria Plánky, ktoré sa síce prakticky nachádzajú v Lamači, patria však pod Záhorskú Bystricu."
Nepoznáte nejakú mapu (najlepšie na internete), kde sú prehľadne zobrazené hranice mestských častí - prípadne aj mimobratislavských obcí
810zssk
Akurat je absurdum ze Marianka by musela platit za to aby voz tri krat navyse zastal na zastavke. Jasne to poukazuje na to aky uzasne hlupy system financovania na tych primestskych linkach je.